Çağrı Merkezi: 0850 220 13 96

160 mm Lüks Dolap Çekmece Kulp- Kemer Kulp - Düğme Kulp

12,90 TL
19,99 TL
%35 İNDİRİM

160 mm Kemer Kulp ve 4x4 cm Kare Tek Delikli Düğme Kulp Renk: Altın, Siyah, İnox, Ölçü: 160 mm ve Tek Delik Düğme Kulp Her türlü mobilya kapaklarında kullanılabilen bir üründür. Bu ürünümüzün hammaddesi alüminyumdur. Bundan dolayı ürüne zarar gelme olasılığı azdır darbelere ve çizilmelere karşı dirençlidir. Tüm mobilya ürünlerinin kapak ve çekmecelerinin kullanımında, açılıp kapanmasına yardımcı ürün kaplamasının daha uzun kalıcı olması için temizliğinde kimyasal maddelerin bire bir temasından kaçınılmalıdır. Kulp Ölçüsü Nasıl Alınmalıdır? Mobilyalarınız da mevcut kulpları değiştirmek istiyorsanız, kapaklardaki iki delik arasındaki mesafeyi ölçerek yada alacağınız ürüne göre delikleri açılacak ise yine kulp arasındaki delik mesafesi kaç ise ona göre yeri belirlenmelidir. Kulpun üsten yada yan olarak boyunu değil aşağıdaki görselde olduğu gibi delik merkezini ölçmek gerekir.

Stok Kodu BTRDN1655934
Marka Hayalim
Stok Durumu Son 146 Ürün
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 3-5 gün
Ürün Açıklaması

160 mm Kemer Kulp ve 4x4 cm Kare Tek Delikli Düğme Kulp

Renk: Altın, Siyah, İnox,
Ölçü: 160 mm ve Tek Delik Düğme Kulp

Her türlü mobilya kapaklarında kullanılabilen bir üründür.

Bu ürünümüzün hammaddesi alüminyumdur.

Bundan dolayı ürüne zarar gelme olasılığı azdır darbelere ve çizilmelere karşı dirençlidir.

Tüm mobilya ürünlerinin kapak ve çekmecelerinin kullanımında, açılıp kapanmasına yardımcı ürün kaplamasının daha uzun kalıcı olması için temizliğinde kimyasal maddelerin bire bir temasından kaçınılmalıdır.

Kulp Ölçüsü Nasıl Alınmalıdır?
Mobilyalarınız da mevcut kulpları değiştirmek istiyorsanız, kapaklardaki iki delik arasındaki mesafeyi ölçerek yada alacağınız ürüne göre delikleri açılacak ise yine kulp arasındaki delik mesafesi kaç ise ona göre yeri belirlenmelidir. Kulpun üsten yada yan olarak boyunu değil aşağıdaki görselde olduğu gibi delik merkezini ölçmek gerekir.
 
Yorumlar
Yorum Yap
Anasayfa Açıklama